Topánky Botas

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Botas je poulárna česká značka športovej obuvy, ktorá je na trhu už viac ako 60 rokov. Značka pôvodne vyrábala pánsku obuv a lyžiarsku obuv, no neskôr sa stala známou po celom svete a dnes vyrába korčule, športovú obuv na jednotlivé druhy športov aj štýlovú do mesta.

História Botas

Firma bola založená 4.7.1949 pod názvom Botana. Nadviazala na stáročnú tradíciu obuvníci na Skutečsku. Hlavním výrobným programom Botany bola výroba pánskej vychádzkovej obuvi s nepatrnou výrobou lyžiarskej a korčuliarskej obuvi. Od roku 1962 sa firma špecializuje na výrobu športovej obuvia od roku 1963 vyrába národný podnik Botany obuv pod značkou BOTAS as logom sa tromi hviezdami nad nadpisom botas.

V športovej obuvi so značkou BOTAS získali československí volejbalisti na olympiáde v Tokiu strieborné medaily. Tenisky začali ich používať známi športovci. V roku 1966 sa začali písať dejiny úspešného kultového modelu CLASSIC s typickým zvislým zúbkovaným pásikom a logom botas s 3 hviezdami, vyvzorovaného Marcelom Scheinpflugem. V 70. rokoch bol v Skutkoch postavený nový výrobný závod a administratívne sídlo firmy, ktoré s menšími obmenami slúži dodnes. Firma medzitým začala spolupracovať aj s inými medzinárodne uznávanými značkami ako Puma alebo Salomon a získala niekoľko ocenení.

Oficiálna stránka značky: botas.cz
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Botas.

Topánky Botas v našej ponuke

Botas 66 Urban 66

Botas 66 Urban sú kvalitné pánske elegantné tenisky, ktoré však vynikajú pestrofarebnosťou. V aktuálnej čierno-červenej kombinácii s bielym bočným pásom upútajú pozornosť, avšak nie sú vyzývavé. ...

Botas Classic Rainbow Maker

Botas classic Rainbow Maker je model, ktorý musíte mať. Táto obuv sa vyznačuje prekrásnou kombináciou farieb a kvalitným prevedením. Botas sa vyrába ručne v Českej republike. Botas classic Rainbow Maker ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.