Topánky Borelli

BorelliHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Borelli na prvé počutie znie taliansky. Toto je meno je aj skutočne talianskeho pôvodu. Bol to napríklad pomerne slávny maliar. Čo však má toto meno spoločné s obuvou?

Borelli znie taliansky. A o to ide. S Talianskom je totiž spájaná najvyššia kvalita obuvnícky a módnych výrobkov. V skutočnosti ide o tureckú značku, ktorá sa zameriava na výrobu kožených vecí – medzi nimi najmä topánok a kabeliek. Väčšina z nás sníva o topánkach z Milána, málokto má však takéto sny o Istanbule.

Turecký výrobca vznikol iba nedávno – v roku 2011. Pri zakladaní firmy padla voľba na toto taliansky znejúce meno. Značka má jednoducho evokovať ducha talianskej obuvníckej histórie.

Borelli je firma, ktorá sa snaží vyrábať kvalitnú obuv a kabelky, a to všetko bez toho, aby ceny jej výrobkov boli príliš vysoké. Turecko sa stáva čím ďalej tým dôležitejším výrobcom stredne kvalitnej obuvi.

V Európe určite nenájdete samostatné obchody značky. Túto značku však predáva hneď niekoľko veľkých predajcov obuvi.

Firma Borelli sa nachádza v meste Selcuk. To je iba kúsok od jedného z najnavštevovanejších miest v Európe – Efezusu.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Borelli vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.