Topánky Bontoni

BontoniHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bontoni je talianska rodinná firma, ktorá sa venuje výlučne výrobe pánskych spoločenských topánok. Všetka obuv firmy je vyrábaná ručne. Deje sa tak už po tri generácie rodiny Bontoni. Firma vznikla v známom obuvníckom regióne Perche.

Bontoni je exkluzívna značka. Do tejto kategórie patrí väčšina ručných výrobcov obuvi. Je to pochopiteľné, keď zoberieme do úvahy veľkosti a rýchlosť ručnej produkcie. Vo firme každý deň vyrobia maximálne 10 párov topánok. Výroba jedného páru trvá približne 5 týždňov. Pokiaľ si vo firme objednáte výrobu topánok na mieru, tak celý proces trvá približne 12 týždňov.

Produkcia firmy Bontoni sa predáva v špecializovaných predajniach po celom svete. Pánsku obuv nájdete iba v exkluzívnych butikoch.

V značke Bontini sa stretáva všetko, čo moderné Taliansko dokáže svetu luxusnej móde dať – tvorivosť, precíznosť a tradícia. Štýl značky však rozhodne nepatrí medzi tie lacnejšie.

Oficiálna stránka značky: bontoni.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Bontoni.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.