Topánky Blu

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Blu je popredný výrobca modernej ľahkej letnej plátennej obuvi. Topánky Blu sa stali rýchlo populárne všade vo svete ako trendová letná obuv. Nájdete tu pánske, dámske aj detské topánky s pestrými motívmi od výmyslu sveta.

História

Všetko to začalo nie tak dávno na ceste na lodi z Havaja. Mladá rodinka na dovolenke  si všimla Humuhumunukunukuapua'a ryby, ktoré vyzerali ako teniska plávajuca vo vode.

Zo žartu začali maľovať modré, čierne a neónové vzorce tvaru rýb na biele plátenné načuchovačky. Tie sa stali však  obľúbené popri klasických žabkách, ktoré väčšina obyvateľov nosila: topánky zachytávali krásu havajskej prírody a niesli v sebe bezstarostný dovolenkový pulz.
Pre veľký dopyt si otvorili biznis s touto unikátnou obuvou. Od samého začiatku videli Blu Kicks ako šancu vrátiť sa na miesto, ktoré milujú, a zvýšiť povedomie ohrozeného životného prostredia. Aj preto sa dohodli, že darujú jeden dolár za každý predaný párna ochranu životného prostredia.

Takže to, čo začalo ako malý vtip na rodinnej dovolenke je teraz rodinné a poslanie a podnikanie.

Oficiálna stránka značky: blukicks.com
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Blu vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.