Topánky Arena

ArenaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Arena autentická značka sportovního oblečení do vody pro atlety a opravdové milovníky sportu. Všude, kde jsou vodní sporty je i značka Arena.
Za více než 40 let Arena vyřizuje předních světových plavců a milovníků vodních závodních sportů, školitelů a vyrábí plavky na volný čas a doplňky postavené na základech hloubkového výzkumu, technického know-how, a nepoddajného závazku ke kvalitě.

Od roku 1973, Arena vytvořil a uvedl na trh výrobky Waterwear pro sportovní plavce a plaveckých fanoušků po celém světě, a je obecně uznávána jako jedna z nejnovějších značek vysoce kvalitních plavek a plaveckého vybavení. Během posledních 37 let společnost dosáhla velké pokroky ve vývoji nejlepších produktů ve své třídě se zvláštním zaměřením na bazén a zároveň postupně rozšiřuje svůj sortiment pro volný čas a plážové oblečení.

Arena má obchodní pobočky v Itálii, Francii, Německu a USA, a také provozuje prostřednictvím celosvětové sítě distributorů. Arena je přítomna ve 106 zemích po celém světě, z nichž 95 přímo řídí skupina Arena zatímco na Dálném východě (11 zemí), značku vlastní a řídí Descent Group.

Oficiálna stránka značky: arenausa.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Arena vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.