Topánky Aldo Bruè

Aldo BruèHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Vášeň sa narodila v roku 1946 v malej dielni v Marche , kde Mariano Brue sa pokúsil o prvé kroky vo svete obuvi . Z generácie na generáciu prešla výroba na synov Aldo ( CEO a dizajnér ) , Giorgio , Roberto e Mario az vnukov Andrea , Patrizia , Mauro a Laura .

Veľa krokov uzavrel s úspechom a spokojnosťou : od budovy továrne v roku 1968 , sa spolupráca drobet významných talianskych i zahraničných značiek ( Les Copains , Giorgio Corregiari , Givenchy a Balenciaga ) až do 70. rokov , keď odštartoval kolekciu pre mužov na predaj v Nemecku , Švajčiarsku, Holandsku a Belgicku .

Ale najdôležitejším krokom je výroba značky Aldo Brue v 80. rokoch : z Európy do USA , do Ázie , spoločnosť distribuuje svoje výrobky na prestížnych miestach , kde sa Brue stáva symbolom spoločenského postavenia .

Druhý riadok , Attiva Aldo Brue , vznikol okolo roku 90 rokov ako nutnosť ponúknuť zákazníkovi alternatívu k hlavnej línii : neformálnu obuv s technickou štruktúrou , ktorá zaručuje správne potenie nohy . V súčasnosti spoločnosť navrhuje dve kolekcie, pre mužov a pre ženy , ktoré sú vyrobené z mäkkej kože a inovatívnych a dynamických štruktúr .

V skutočnosti spoločnosť vyrába priemerne 75,000 párov topánok na sezónu a produkcia stále rastie .

Presnosť a precíznosť sú hlavnými motormi spoločnosti : od návrhu až po realizáciu , prechádzajúcej medzistupne , výrobné procesy sú starostlivo dodržiavané , aby bolo možné zaručiť vyhotovenie tohto produktu na vysokej úrovni , ktorou je Aldo Brue dobre známy .

Oficiálna stránka značky: shop.aldobrue.it
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Aldo Bruè vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.