Topánky AKU

AKUHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

AKU je talianska spoločnosť, ktorá je jasným dôkazom, že v Taliansku sa nevyrábajú a nenavrhujú iba spoločenské a drahé topánky. Značka je zameraná na trekingovú obuv.

Firmu AKU založil Galliano Bordin. Firma vyrástla zo skromných podmienok. Malá dielnička sa neskôr rozšírila do medzinárodnej firmy, ktorá má v súčasnosti dve fabriky. Jednu nájdete v Taliansku v meste Montebelluna, kde sú trekingové topánky kompletizované a pripravované na predaj. V rumunskom meste Cluji Napoca firma má výrobu častí svojich topánok.

AKU je úspešná aj preto, lebo sa jej darí skĺbiť tradičné talianske majstrovstvo s modernými technológiámi, bez ktorých sa turistická obuv dnes nezaobíde. Do modernej trekingovej obuvi je potrebné zabudovať také materiály, ako je napríklad Goretex, čo je polopriepustná membrána. Vďaka moderným technológiám sa turisti cítia príjemne aj v náročných horských podmienkach. AKU čerpá skúsenosti z alpského regióna, kde firma vznikla a stále aj sídli.

Oficiálna stránka značky: aku.it
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky AKU.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.