Adidas ClimaWarm

adidas-climawarmTechnológia Adidas ClimaWarm® tvorí ľahkú, priedušnú izoláciu, ktorá zaisťuje pocit sucha a komfortu pri používaní v zimných poveternostných podmienkach. Bola vytvorená pomocou husto tkaných syntetických vlákien, alebo pomocou mikrokomôrok, udržujúcich teplo z ľudského tela blízko povrchu jeho pokožky. Tieto vlákna sú tkané dostatočne husto, aby zadržali teplo uvoľňujúce sa zo vzduchu ohriateho ľudským telom, ale zároveň sú od seba dostatočně vzdialené, a umožňujú tak jednoduché a rýchle odparenie potu.

Technológia bola navrhnutá tak, aby napodobňovala pozície zón prirodzenej izolácie na tele. Umiestnenie umožňuje častiam s vysokou produkciou tepla byť v spojení s vonkajším prostredím a pri tom chráni oblasti vo vnútri citlivé na teplo obsahujúce veľké množstvo krvi.

ClimaWarm® zvyšuje priedušnosť a udržiava sucho počas tréningu. Kľúčom k zastaveniu akumulácie potu v chladom počasí je prevencia pred prehriatím. Časti nášho tela, ktoré produkujú najväčšie množstvo tepla sú často nechránené ako časti, ktoré sú najprístupnejšie ku konvektívnej strate tepla. Polopriepustná látka umožňuje prenos tepla do prostredia počas doby aktivity a zároveň chráni proti chladu aj pri vystavovaní silnému vetru a dažďu.

Adidas Libria Lea Boot G13466

Adidas Libria Lea Boot sú dámske športové teplé čižmy, ideálne na zimné počasie. Sú vyrobené z kombinácie koži a softshellu (syntetický materiál). Sú vybavené množstvom Adidas technológií, ktoré ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.