Adidas ClimaProof

Adidas ClimaProof® je ľahká priedušná membrána, ktorá obopína nohu a súčasne ju chráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, ako je vietor, dážď a sneh. Zároveň odvádza teplo a umožňuje potu, aby sa odparoval. ClimaProof ® udržuje nohy v teple, suchu a pohodlí. Blato, sneh, ľad a dážď nemajú vďaka ochranným prvkom obuvi ClimaProof ® na váš tréning žiadny vplyv.

ClimaProof® je priedušná ochrana pred nepriaznivým počasím, ktorá optimalizuje telesnú teplotu a udržiava vrcholné výkony aj v najdrsnejších podmienkach – vetre, daždi a búrke tak, že slúži ako bariéra proti živlom, pričom ale umožňuje teplu a vlhku unikať prostredníctvom odparovania.

ClimaProof® tkanivá dokážu výborne redukovať stratu tepla, ak sú správne umiestnené. Tieto tkanivá by mali byť umiestnené v oblasti najväčších nárazov vetra, aby zastavili vietor a prenikanie dažďa pri behu aj proti vetru.

Adidas Winter Hiker SP PL W G40473

Adidas Winter Hiker SP PL W G40473 sú dámske zimné vysoké tenisky, vhodné aj na outdoorové aktivity. Sú vyrobené z pevných, kvalitných, dobre izolujúcich materiálov. Dizajn je klasický Adidas, s prúžkami ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.