Značkové topánky

Kvalita obuvi závisí od viacerých faktorov. Pravdepodobne najdôležitejším je spôsob spracovanie topánky, spôsob, akým sú jednotlivé časti obuvi poskladané dokopy. Pre bežných spotrebiteľov je však prakticky nemožné rozpoznať spôsob výroby topánok. Ako laici jednoducho k tomu nemajú znalosti. Z tohto dôvodu sa väčšina spotrebiteľov rozhoduje buď na základe značky alebo ceny. Človek je tvor iracionálny a predpokladá, že drahšie veci sú aj kvalitnejšie veci. Nie vždy je to však pravda. V tomto svete plnom dezinformácií a nepresností sú to práve značky obuvi, ktoré nám pomáhajú sa správne rozhodnúť.

Za každou značkou stojí výrobca, väčšinou značka a výrobca sú identické, avšak nie vždy to musí byť tak, pretože jeden výrobca môže predávať obuv pomocou viacerých značiek.

Značkové topánky pomáhajú ľuďom kupovať kvalitu, pretože takto môžu jednoducho porovnávať svoje skúsenosti s daným výrobcom so skúsenosťami ďalších ľudí.  Takto by to malo byť v ideálnom prípade. Avšak množstvo ľudí kupuje značkové obuvi aj z prezentačných dôvodov. Inými slovami, jednoducho chcú dať najavo, že nosia niečo drahé, niečo výnimočné.

Medzi najznámejšiu značkovú obuv patria výrobky od talianskeho návrhárskeho domu Prada. Topánky s logom Prady však patria medzi to najluxusnejšie, čo môžete na trhu s topánkami v súčasnosti nájsť.

Zoznam najznámejších značiek topánok na svete:

2 3 5 A B C D E É E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

2

3

5

A

B

C

D

E

É

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z