Zimné balerínky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové balerínky:Adidas, Baťa, Converse, Melissa, Miss Sixty, Tamaris, Golddigga, Miss Fiori, Sergio Todzi, Vices, Diva Star

Zimné balerínky sa nosia väčšinou len na začiatok zimy, keď je ešte sucho a nie je taký veľký chlad, keďže tento typ obuvi nie je na zimu príliš stavaný. Ak ale ide o interiérové balerínky,  napríklad na tanec alebo iné pohybové aktivity, môžu sa nosiť samozrejme celoročne bez ohľadu na počasie.

Pre každú generáciu

Balerínky sú určené tak pre dievčatá ako aj pre ženy a veľká ponuka rôznych modelov umožňuje, aby si každý vybral to, čo sa mu najviac páči. Medze sa určite nekladú tak strihu ani štýlu a dizajnu a vďaka veľkému výberu rôznych farebných prevedení je možné si nájsť svoj vlastný štýl.

Ktoré značky

Populárne sú jednak známe značky ako Tommy Hilfiger, Tamaris, Puma, Lacoste alebo Adidas, tak aj špeciálne značky balerínok určených na tanečnú, na aerobik alebo na iné podobné aktivity. Všeobecne platí, že kvalitné balerínky na zimu aj na celý rok môžu byť aj neznačkové a sú aj lacnejšie.

Kde všade nosiť

Pokiaľ ide o balerínky na bežné nosenie, tie sa nosia najmä na von, do mesta alebo do práce. Potom sú interiérové modely balerínok, ktoré sú na tanec, na cvičenie a do vnútorných priestorov. Špeciálne sú potom napríklad balerínky na ples a spoločenské udalosti, ktoré sú aj ľahko elegantné.

Tamaris white 1-22122-20

Baleríny Tamaris white 1-22122-20 sú koženná vychádzková dámska obuv. Stielku baleríniek tvorí textil a syntetika, sú vyzdvihnuté na 2 cm opätku. Predná časť baleríniek je zdobená ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.