Topánky Wojtylko

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Poľsko nie je práve krajina, ktorá by bola spájaná s výrobou obuvi. Poľsko je však v Európe vnímané ako krajina s relatívne lacnou pracovnou silou. Z pohľadu obuvi to znamená aj to, že v Poľsku nie je problém vyrábať lacnejšie topánky.

Wojtylko je poľská značka obuvi, ktorá má sídlo v známom turistickom meste Krakow. Wojtylko vyrába obuv v Poľsku, predáva ju však po celej Európe. Výhoda obuvi tejto značky je samozrejme nízka cena. Wojtylko sa však musí odlíšiť aj od ešte lacnejšej konkurencie z Číny. Značka Wojtylko je síce lacná, pri výrobe sú však používané kvalitné materiály. S topánkami Wojtylko sa zákazníci nemusia obávať zbytočných reklamácii. S touto značko získajú lacné a štýlové topánky zároveň.

Wojtylko sa pri produkcii a predaji obuvi špecializuje na dámy a deti.  Je to hlavne detská obuv, kde mu lacná čínska produkcia nemôže konkurovať. Čínske topánky sú zväčša robené na nohy malých Číňanov, čo je z pohľadu zdravého vývoja chodidla veľmi nevhodné.

Oficiálna stránka značky: wojtylko.pl

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Wojtylko.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.