Topánky US Polo

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

The U.S. Polo Assn., známe aj ako US Polo, je oficiálna značka organizácie Unites states polo association. Táto organizácia je zastrešuje pólo v celých Spojených štátoch amerických. Značka US Polo a jej logo patria spoločnosti USPA Properties, Inc. Táto organizácia funguje ako normálny podnikateľský subjekt, teda jej cieľom je zisk.

USPA Properties, Inc. však odvádza určité poplatky USPA (asociácia póla Spojených štátov). USPA následne tieto peniaze využíva na dobročinné účely, presnejšie na propagáciu a vzdelávanie v oblasti póla.

Značku US Polo môžete nájsť na hneď niekoľkých druhoch výrobkov.  USPA Properties totiž licencuje možnosť používať logo a značku US Polo. Značku US Polo tak môžete nájsť na:

  • Obuvi
  • Oblečení
  • Módnych doplnkoch
  • Batožine
  • Hodinkách
  • Slnečných okuliaroch

Výrobky značky US Polo sú dostupné vo viac ako 130 krajinách po celom svete. Topánky a iné výrobky tejto značky sa predávajú v špeciálnych predajniach, obchodných domoch či na internete.

Oficiálna stránka značky: uspaproperties.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky US Polo.

Topánky US Polo v našej ponuke

U.S. POLO ASSN. Brooklin1_Fux

Luxusné dámske semišové mokasíny obľúbenej značky U.S.Polo Assn sú kvalitnou obuvou vhodnou na jar, leto a aj včasnú jeseň. Dizajnové prevedenie je originálne v kombinácii s výberom farby. Obuv poskytuje ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.