Topánky UGG Australia

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

UGG Australia je americká značka obuvi, ktorá patrí spoločnosti  Deckers Outdoor Corporation. UGG Australia má hlavné sídlo v meste Goleta v Kalifornii. UGG Australia v súčasnosti pôsobí vo viac ako 130 krajinách sveta. UGG a UGG Australia sú značky, ktoré sú vo svete takmer synonymom obuvi vyrobenej z ovčej kože. Okrem obuvi UGG Australia vyrába aj ďalšie výrobky z kože ako tašky či módne doplnky.

Značka UGG Austrália zažíva vrchol svojej slávy od začiatku tretieho tisícročia. Toto je práve obdobie, kedy sa obuv z ovčej kože dostala do módy. Na ilustráciu stúpajúcej popularity je možné použil čísla z predaja značky UGG Australia. V roku 1995 firma predala obuv v hodnote necelých 15 miliónov dolárov. V roku 2008 sa toto číslo dostalo na takmer 700 miliónov.

Z histórie značky UGG Australia

Histórie tejto dnes pomerne slávnej značky siaha do 70-tych rokov minulého storočia. V tomto období obuv UGG predávalo niekoľko surf obchodov v Kalifornii. Nedialo sa to vo veľkom. Dovoz bol minimálny a obuv tohto druhu si kupovali skôr nadšenci. Tohto stavu si všimol  Brian Smith, ktorý sa rozhodol dovážať túto slávu austrálsku obuv do Spojených štátov amerických. Smith a jeho rodina z mesta Santa Clara investovali 20 tisíc dolárov do otvorenia podnikania v oblasti importu obuvi z Austrália. Spočiatku to vôbec nevyzeralo na úspech. V prvom roku existencie firma predala 28 párov obuvi. V súčasnosti sa na svete predá obuvi UGG Australia za viac ako jednu miliardu dolárov. Topánky značky UGG Australia sa vyrábajú v Číne za použitia austrálskej ovčej kože.

Značka UGG Australia je veľmi často terčom falšovateľov obuvi. Dôvody sú jednoduché. Vyrobiť topánky z ovčej kože je relatívne jednoduché. Falšovatelia obuvi a ďalších módnych vecí sú lákaní vysokými cenami. toto UGG Australia spĺňa.

Oficiálna stránka značky: uggaustralia.eu
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky UGG Australia.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.