Halové tenisky / botasky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Halové tenisky a botasky sa hodia napríklad na hádzanú, volejbal, bedminton, florbal ale napríklad aj futbal a v ponuke športových obchodov a predajní či už na internete alebo v klasických obchodoch možno nájsť veľký výber rozličných tenisiek a botasiek pre haly, sály a indoor.

Nielen pre mužov

Samozrejme je vo väčšine prípadov šport doménou mužov a tak je najväčší výber práve pánskych tenisiek, ale v ponuke sú aj dámske halové tenisky a tiež detské halové botasky. Pre deti je možné si vybrať modely pre menšie deti, ale aj pre mládež a to tenisky pre chlapcov aj pre dievčatá.

Nielen známe značky

V ponuke značkovej obuvi pre indoor dominujú známe športové značky ako Puma, Adidas, Nike, ale možno nájsť aj špecializované značky pre niektorý druh obuvi ako sú Asics, Joma alebo Diadora. Aj neznačkové tenisky do haly môžu ponúknuť pohodlie a kvalitné vlastnosti, dokonca bývajú aj najlacnejšie.

Ako vyberať

Halové botasky a tenisky by mali byť v prvom rade pohodlné, mali by mať protišmykovú podrážku, pevnú kostru a kvalitné šitie. Uprednostňujú sa syntetické ale ľahké materiály, keďže tenisky sa používajú celoročne v dobrých podmienkach. Zvoľte si ale vždy kvalitnejšie a najmä pohodlnejšie tenisky aj za cenu vyššej ceny.

Puma Ballesta

Puma Ballesta sú perfektné dámske halové tenisky, ktoré poskytujú chodidlám maximálny komfort pri športe aj pri dlhodobejšom nosení. Špecifický dizajn tenisiek vo farebnej trojkombinácii modrá, tyrkysová ...

Adidas Neo Hoop

Adidas Neo Hoop je dámska športová obuv vhodná na basketbal. Topánky sú vybavené špeciálnym fixným "golierom", ktorý obopína členok a preto Adidas Neo Hoop ponúkajú skvelú oporu pre vaše nohy. Majú ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.