Topánky Starbury

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Starbury, Inc. je americká spoločnosť, ktorá stojí za značkou športovej obuvi a oblečenia Starbury. Táto značka sa spolieha predovšetkým na podporu zo strany CBA hráča Stephon Marbury. Značka je podporovaná a predávaná spoločnosťou Steve and Barry's.

Značka Starbury patrí medzi veľmi mladé americké značky. svetlo sveta uzrela iba v roku 2006, kedy predstavila basketbalové tenisy za približne 15 dolárov. Starbury sa snažila zaujať spotrebiteľov nižšou cenou. Toto mala byť náplasť za to, že Starbury nevyužíva pri predaji.

Zakladateľom značky Starbury je Stephon Marbury. Ako mladý vyrastal v newyorkskom Brooklyne a veľmi dobre si pamätal, že ako dieťa či teenager si nemohol dovoliť najnovšie športové topánky. Po dlhé obdobie Stephon Marbury mal sen vytvoriť športovú obuv, ktorá by vyriešila problémy, ktoré on mal ako dieťa. Nakoniec sa rozhodol so svojím nápadom ísť za spoločnosťou Steve & Barry's. Tá nakoniec súhlasila s výrobou jeho navrhnutými topánkami s tým, že budú vyrobené v Číne a propagované budú prostredníctvom tretej firme. Iba takto sa mohla spoločnosť Steve & Barry's vyhnúť obvineniam z využívania lacnej pracovnej sily v Číne.

Začiatky značky Starbury boli pomalé a zložité. Stephon Marbury sa rozhodol svoju športovú obuv propagovať všemožným spôsobom. Stephon jazdil po amerických mestách a na rôznych promo akciách prezentoval svoje výrobky. Podarilo sa mu spraviť aj niekoľko rozhovorov s prestížnymi americkými moderátormi ako napríkla Oprah Winfrey. Samozrejmosťou bolo, že sám Stephon Marbury nosil svoje tenisky počas zápasov CBA. Rovnako robili aj mnohí jeho priatelia a známi.

Starbury jednoducho ponúka najmä basketbalové tenisky, ktoré útočia na zabehnuté značky najmä cenou. Stephon Marbury sa vždy snaží obhajovať Starbury  s tým, že medzi jeho teniskami a tými drahými okrem ceny neexistuje žiadny rozdiel.

Oficiálna stránka značky: starbury.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Starbury.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.