Topánky Solovair

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Solovair je britská značka obuvi, ktoré je vyrábaná spoločnosťou NPS Shoes Ltd., ktorá bola založená už v roku 1891. NPS Shoes Ltd. Patrí k najstarším britským výrobcom obuv, ktorí funguje ešte aj v súčanosti. NPS Shoes Ltd. vyrábala obuv v známej anglickej obuvníckej oblasti Northamptonshire – presnejšie v Wellingborough.

Topánky od výrobcu NPS Shoes sú známe tým, že sú vyrábané tzv. goodyear technológiou. Táto technológia šitia je typickým poznávacím znakom topánok Solovair.

Solovair a Tredair sú poslední výrobcovia kožených čižiem vo Veľkej Británii. Obe značky rozhodne nenájdete v každom druhom obchodnom dome. Distribúcia je pomerne problematická. Obuv Solovair je populárna najmä medzi alternatívnymi hudobnými štýlmi – napríklad medzi punkermi. Z tohto súdka sú aj slávne topánky Dr. Martin. Tie sa však od roku 2003 vyrábajú v Číne.

Solovair nikdy nepatrila k známym značkám. Problém k dostupnosťou tu bol vždy. Nástup internetu však situáciu pomerne zlepšil.

Oficiálna stránka značky: solovair.co.uk
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Solovair.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.