Pánske snehule

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pánske snehule sa využívajú na zimu, pričom muži najviac oceňujú ich praktickosť odolať vlhkosti, vode a snehu. No aj v prípade modelov pre mužov je možné nájsť rôzne módnejšie kúsky, ktoré určite zapadnú do štýlu každého muža, pričom viacero výrobcov dokazuje, že aj snehule môžu vyzerať dobre.

Značka je značka?

Veľmi populárne sú u nás niektoré značky ako napríklad Kamik, Adidas, Crocs alebo Nike, pričom v ponuke sú rôzne druhy snehulí od klasických kožených a štýlových aj na nosenie do mesta, až po špeciálne športové a outdoor modely určené aj do extrémných teplôt a do náročného terénu.

Kde kúpiť

Tie najlacnejšie modely predávajú aj obuvi vo veľkých obchodných reťazcoch ako napríklad Tesco. Samozrejme, nemožno vynechať napríklad Deichmann alebo iné predajne v obchodných a nákupných centrách. Čoraz častejšie sa na kúpu využíva aj internet, napríklad Heureka umožňuje prehľadné vyhľadávanie.

Ako vyberať

Pokiaľ potrebujete snehule na bežné nosenie napríklad len tak na prechádzky do prírody a na nosenie do mesta, potom vyberajte modely aj v bežných predajniach obuvi a voľte skôr niečo štýlovejšie a elegantnejšie. Pre pravidelné chodenie do terénu a hlbokého snehu však treba zainvestovať a zvoliť modely pre extrémne podmienky a vysokú odolnosť voči vode.

Kamik Oslo WP

Pánske zimné snehule Kamik Oslo WP sú účelová nepremokavá vysoká obuv do ťažších tetrénov a nízkych teplôt. Sú nepremokavé a nohu udržia v teple až do -75°C. Sú vhodné pre poľovníkov, rybárov, ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.