Unisex šľapky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Podobne ako mnoho iných modelov obuvi, aj unisex šľapky si získavajú obľubu u zákazníkov najmä tým, že sú určené tak pre mužov, ako aj pre ženy a okrem toho, že je to veľmi ľahká obuv vhodná najmä na leto, do vody a na voľný čas, práve šľapky sa veľmi dobre hodia ako flexibilný typ obuvi.

Crocs, Nike a ďalšie značky

Veľmi obľúbené medzi unisex modelmi sú známe značky a výrobcovia, ktorí ponúkajú šľapky či už na voľný čas, na doma, do záhrady, prípadne aj na bežné nosenie do mesta na neformálne príležitosti. Medzi často kupované značky patria napríklad Crocs, Nike, Adidas, Rieker, ale aj zdravotnícke Scholl.

Ktorý model si vybrať?

Práve zdravotnícke šľapky sú veľmi vhodné pre mužov aj pre ženy, ktorí majú problém s chodidlami a chodením. Okrem klasických šľapiek zo syntetických materiálov, ktoré sú vhodné aj k vode, či už k moru alebo k bazénu a sú vodeodolné a rýchloschnúce, sa tešia veľkej obľube už aj retro dreváky.

Prečo unisex?

Keďže unisex znamená, že obuv je vhodná pre pánov aj pre dámy, práve tento model sa dá používať na rôzne príležitosti. Môže ísť o športové šľapky, ale aj voľnočasové určené len na doma, no najmä v lete je v ponuke aj veľa modelov na bežné nosenie, ktoré majú zosilnenú konštrukciu ideálnu aj pre celodenné používanie.

Crocs Crocband Slide Low profile Navy

Crocs Crocband Slide Low sú pohodlné dámske a pánske šľapky s podobným dizajnom ako pohodlné nazuváky Crocband. Sú vyrobené z patentovaného materiálu - živice, ktorá sa zmäkčuje s telesným teplom, ...

Nike Getasandal Pool Shoes

Nike Getasandal Pool Shoes sú pánske šľapky z novej kolekcie v štýlovej kombinácii čiernej a bielej. Kvalitné prevedenie, protisklzový povrch, tvarované vnútro pre maximálne pohodlie chodidla robia z ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.