Topánky Sidewalk Surfer

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sidewalk Surfer je obuv, ktorá sa predáva pod značkou Sanuk.  Sidewalk Sulfer je šľapková obuv, ktorá je v mnohých ohľadoch skutočne netradičným zjavom v zabehnutom svete obuvi.

V roku 2007 Sidewalk Surfer získal dve významné obuvnícke ocenenia. Od SIMA mu bola udelená cena „Najlepšia obuv roka“ a  Footwear Plus Magazine's mu udelil cenu „Najlepší výrobok obuvníckeho priemyslu roka“.

Sidewalk Surfer je často označovaný za neobuv, keďže tento typ topánky má mnohé netradičné charakteristiky a vlastnosti. Sidewalk Sufter sa tak stal akousi osobitou kategóriou obuvi. Výrobca tejto obuvi sledoval a sleduje najmä pohodlnú chôdzu, ktorá je zabezpečovaná mimoriadne ohybnou podrážkou.

O značke Sanuk

Sanuk je kalifornská spoločnosť, ktorej názov pochádza z thajského jazyka. V thajčine „sanuk“ znamená „úsmev“. Sanuk sa viac-menej podľa svojho mena aj riadi. Firma sa snaží pôsobiť pozitívne. Sanuk sa okrem iného snaží predávať obuv, ktoré je šetrná k životnému prostrediu.

Oficiálna stránka značky: sanuk.eu
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Sidewalk Surfer.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.