Topánky Sessions

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sessions je americká spoločnosť vyrábajú špecializovanú športovú obuv a oblečenie. Rovnako ako väčšina moderných módnych spoločností, aj Sessions má sídlo v Kalifornii, presnejšie v meste Scotts Valey.

Z histórie značky Sessions

Značka Sessions začínala skutočne v malom – veď ako aj väčšina ďalších módnych značiek v podnikateľsky úspešnej Kalifornii. Značka Sessions bola založená v roku 1983 v kalifornskom Sunnyvaley. Za jej zrodom stál Joel Gomes, ktorý svoju firmu rozbiehal ako zásielkový obchod. Firma bola mixom predaja obuvi a oblečenia. Gomez v 80-tych a 90-tych rokoch distribuoval katalóg, ktorý sa orientoval najmä na mládež počúvajúcu alternatívne hudobné žánre. Táto orientácia  sa napokon ukázala ako úspešná, hoci Sessions sa počas svojej existencie pochopiteľne ako značka vyvíjali.

Sessions v súčasnosti vyrába a predáva najmä obuv a oblečenie na snowboarding a extrémne lyžovanie. V ponuke spoločnosti sa samozrejme nájdu aj veci na bežné nosenie.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Sessions.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.