Topánky Salamander

SalamanderHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Salamander je nemecká spoločnosť, ktorá pôvodne začínala ako výrobca obuvi. Vznikom v roku 1904 sa radí medzi najstaršie obuvnícke firmy na svete, ktoré sú stále v činnosti. Salamander sa však po rokoch pretransformoval skôr na predajcu obuvi ako výrobcu, hoci značka Salamander sa stále objavuje aj na topánkach a nielen vo vstupoch do predajní.

Heslom spoločnosti Salamander je „topánaky sú tým najlepším spôsobom, ako sa vyjadriť“. Tento slogan či heslo je vyjadrené aj v predajniach Salamander. Nakupovanie v týchto predajniach je pohodlné a výber je široký.  Zákazníci si môžu vybrať z množstva luxusných značiek, avšak v ponuke sú aj cenovo dostupné značky v rôznych modeloch.

Predajne Salamander predávajú obuv značiek Hugo Boss, Ara, Abro, Converse, Brunate, Brunella, Bugatti, Camel Active, Esprit, Geox, Timberland a mnoho ďalších. Salamander má v Čechách a na Slovensku celkovo 14 predajní. Z tohto počtu sa však iba dve nachádzajú na Slovesnku  a aj tie sú obe v Bratislave.

Prvá predajňa Salamandra sa nachádza v obchodnom dome Avion na Ivánskej ceste. Táto predajňa Salamandra je otvorená každý deň od desiatej hodiny ráno do desiatej hodiny večer. Druhá predajňa Salamandra v Bratislave sa nachádza v Auparku na Einsteinovej ulici.

Oficiálna stránka značky: salamander.de

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Salamander vo Vašom okolí.

Topánky Salamander v našej ponuke

Salamander Victoria

Dámske kožené čižmy Victoria značky Salamander sú navrhnuté tak, aby odrážali módnu eleganciu. Majú krásnu siluetu, vrchná časť je z kože a majú hnedú farbu. Plátená podšívka sa dobre dopĺňa so ...

Salamander Fiona

Elegantné dámske vychádzkové čižmy Salamander Fiona sú v čiernej farbe v kombináci so šedobéžovou vrchnou časťou. Čižmy sú vyrobené z kvalitnej kože, tak vrchná časť, ako aj stielka, podšívka je ...

Salamander Vulcano

Kvalitné pánske tenisky Salamander Vulcano sú čiernej a čokoládovej farbe, vrchná časť je z kože, podšívka a stielka sú z textilu a podrážka je z ...

Skúsenosti a názory:

  1. olinka Strakošová

    Videla som na Vašej stránke kotníkové semišové červené topánky .Rada by som si ich objednala a neviem ich teraz nájsť.Prosím o pomoc pri hladaní.Ďakujem.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.