Topánky Roxy

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roxy je americká značka športového oblečenia a obuvi, ktorá sa zameriava na mladé aktívne ženy. Roxy je primárne značka určená pre rôzne vodné športy. V ponuke však nájdete takmer všetko.

Značka Roxy bola založená v roku 1990 v Kalifornii, presnejšie v meste Huntington Beach, kde má doteraz aj sídlo. Roxy nie je značkou, ktorá by mala osobitý príbeh. Značku Roxy nevymyslel nikto v garáži. Nejde o zázračný podnikateľský príbeh.

Značka Roxy vznikla v dielni spoločnosti Quicksilver, teda zabehnutého výrobcu športovej a lifestylovej obuvi. Pôvodne mal Quicksilver v pláne predstaviť kolekciu špeciálne určenú pre ženy. Firma sa však rozhodla predstaviť túto kolekciu radšej pod špeciálnou značkou, keďže sa obávala, že dámska kolekcia by narušila vnímanie značky Quicksilver.

Roxy sponzoruje množstvo profesionálnych športovkýň. Medzi podporovanými športovkyňami nájdete najmä surferky či snowboardistky.

Oficiálna stránka značky: roxy.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Roxy.

Topánky Roxy v našej ponuke

Roxy Tana

Roxy Tana sú šedé dámske topánky Roxy. Povrch topánky kombinácia jemne brúsenej usne a úpletu, takže sú vhodnejšie do suchej zimy. Zapínanie je na dva gombíky s designom Roxy. Na päte je našitý nápis ...

Roxy Toucan

Dámske sandále Roxy model Toucan sú krásne letné nízke sandálky s kovovými prvkami a logom Roxy. Zapínanie sandál je na kovovú sponu a na zips na päte. Tenké pásiky z umelej usne držia nohu v stabilnej ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.