Topánky Reef

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Reef je americká spoločnosť, ktorá je známa najmä svojimi športovo ladenými sandálmi. Reef však ponúka kompletné kolekcie oblečenia pre mužov aj ženy.

Z histórie spoločnosti Reef

Sandále určené najmä na pláž a na surfovanie síce vznikli v Kalifornii, presnejšie v San Diegu, ich pôvodcovia sú však Argentínčania. Bratia Fernando a Santiago Aguerreovci si založili vlastný surfový obchod doma v Argentíne už  v 70-tych rokoch minulého storočia. Neskôr odišli do Spojených štátov amerických, do San Diega.

Sandále Reef vznikli v slnečnej Kalifornii. Pôvodne sa Reef špecializoval výlučne na obuv pre surferov.  Sandále značky Reef prirodzene nosili aj  ľudia milujúci pláž. Trvalo však pomerne dlho, kým sa značka Reef dostala medzi bežných ľudí. Dnes výrobky značky Reef nosia aj bežní ľudia, ktorí na pláž zavítajú par krát do roka. Toto je bežný osud špecializovaných značiek – najskôr uspejú u športových nadšencov, potom sú obľúbené aj medzi bežnými ľuďmi.

Oficiálna stránka značky: reef.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Reef.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.