Topánky Protetika

ProtetikaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Význam zdravia v ľudskom živote si uvedomuje hádam každý, avšak iba minimom ľudí pre to svoje zdravia skutočne aj niečo robí. Pre zdravie môžeme spraviť veľa aj pri výbere obuvi. Klasická obuv, ktorá je bežne dostupná v predajniach je zriedkakedy zdravotne vyhovujúca. Samozrejme že v takúto obuv možno bez problémov používať, ale z dlhodobého hľadiska nemá dobrý vplyv na ľudské zdravie.

Ďaleko vhodnejšie je nosiť špeciálnu zdravotnú obuv, ktorá je lepšie prispôsobená anatómiu ľudského chodidla, ako tomu je pri bežnej obuvi. Pri hľadaní výrobcu kvalitnej zdravotnej obuvi nemusíme chodiť ďaleko. Slovensko má dlhú históriu vo výrobe zdravotnej obuvi, a to konkrétne vo firme Protetika. Obuv sa v tejto spoločnosti vyrába už od roku 1923, kedy bola v Bratislave založená pobočka Ortopédia. Firma nerušene pracovala až do roku 1962, kedy bola firma premenovaná na dnešnú Protetiku.

Spoločnosť Protetika prevádzku je na Slovensku celkovo 22 predajní. Predajne spoločnosti Protetika môžete nájsť v Bratislave, v Košiciach,  v Trnave, v Bánovciach nad Bebravou, v Banskej Bystrici, v Galante, v Čadci, v Leviciach, v Liptovskom Mikuláši a v iných väčších mestách.

Obuv od spoločnosti Protetika je svetový štandard za veľmi priaznivé slovenské ceny.

Protetika je slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu zdravotníckych pomôcok. Veľká časť výroby sa koncentruje na výrobu ortopedickej obuvi.

Z histórie spoločnosti Protetika

Protetika je jedna z málo domácich spoločností venujúcich sa výrobe a predaju obuvi. Protetika je akciová spoločnosť, ktorá má takmer 100 ročnú tradíciu. Už v roku 1923 družstvo ODIP vytvorilo na Slovensku filiálku.  Firma má dodnes sídlo v Bratislave.

Protetika prevádzkuje po Slovensku vlastnú sieť 24 predajní a výdajní. Protetika pôsobí aj na niekoľkých zahraničných trhoch ako napríklad:

  • Česká republika
  • Ukrajina
  • Rusko

Protetika je vysoko kvalitná značka, čoho dôkazom je  udelenie Certifikátu systému manažérstva kvality. ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003.

Protetika ponúka:

  • Individuálne ortopedicko - protetické pomôcky
  • Individuálnu ortopedickú obuv
  • Ortopedicko - rehabilitačné sandále
  • Zdravotnú obuv
Oficiálna stránka značky: protetika.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Protetika.

Topánky Protetika v našej ponuke

Protetika Aros

Detské topánky Protetika Aros sú zdravotnou obuvou, ktorá je vytvorená tak, aby dopomáhala k zdravému vývoju nohy vášho dieťaťa. Tenisky Protetika Aros sú celokoženné, zapínajú sa suchým zipsom a ...

Protetika Danika

Protetika Danika sú detské športové tenisky. Sú vhodné na nosenie počas celého roka (sú celoročné) aj kvôli kvalitnéhmu, koženému, vyhotoveniu. Tým je firma Protetika známa (vyrába taktiež ...

Skúsenosti a názory:

  1. kremienok

    Protetika urcite vyraba na SLovensku. Sa zobudte PROTETIKA vyraba v Čine alebo niekde cez more, nakolko do krabiciek od topanok dava nalepky proti vlhku…. niekedy pouzivali silicu !!!!!

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.