Topánky Pediped

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pediped je americká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj detskej obuvi. Pediped patrí medzi najrýchlejšie rastúcich výrobcov detskej obuvi nielen v Spojených štátoch amerických.

Z histórie spoločnosti Pediped

Niektoré značky vznikajú rozhodnutím manažmentu. Ďalšie značky vznikajú z jednoduchej potreby niečo vytvoriť. Značka Pediped patrí do tejto druhej kategórie.

Angele a Brianovi Edgeworthovcom sa narodila dcéra. Angela začala rozmýšľať, aká obuv by bola pre jej potomka najlepšia. Detský doktor im povedal, že v ideálnom prípade by dieťa chodilo naboso. Angela sa toho chytila a spolu so svojím manželom sa rozhodli vytvoriť detské topánky, ktoré by boli takmer ako chodenie naboso.

Detská obuv

Pri detskej obuvi je potrebné dávať pozor na trochu iné veci ako pri bežnej obuvi pre dospelých. Pri deťoch je najdôležitejšia bezpečnosť a zdravie. Detská noha sa v útlom veku iba formuje. Nosenie nevhodnej obuvi môže spôsobiť problémy v dospelosti. Až 60 percent dospelej populácia má problémy s chodidlami – vo väčšina prípadov možno za vinníka označiť zlú obuv nosenú počas detstva.

Pediped ponúka špeciálnu obuv pre deti od jedného mesiaca až po 8 rokov. Pediped má tri produktové línie:

  • Originals
  • Grip n Go
  • Flex

Originals sú určené pre najmenšie deti – od jedného až po 24 mesiacov staré. Originals obuv od Pediped je vyrobená z tej najkvalitnejšej kože. Hlavným účelom tohto typu obuvi je vytvoriť podmienky veľmi podobné chôdzi naboso – bez toho, aby tomu bola obetovaná bezpečnosť dieťaťa. Podrážka je tvorená niekoľkými vrstvami vysoko kvalitnej kože. Medzi týmito vrstvami sa nachádza pena, ktorá tlmí nárazy.

Grip n Go sú topánky určené pre deti od 9 mesiacov po tri roky. O pohodlie sa stará podrážka z mäkkej gumy. Kolekcia Flex je určená pre deti od jedného do 8 rokov.

Oficiálna stránka značky: pediped.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Pediped.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.