Topánky Peddy

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Peddy je česká značka obuvi, ktorá pôsobí predovšetkým na českom a slovenskom trhu. Značka Peddy patrí spoločnosti  Term, ktorá pôsobí nielen ako výrobca obuvi, ale aj ako distribútor rôznych popredných svetových značiek. Spoločnosť Term s. r. o. bola založená už v roku 1991. Na trhu s obuvou  funguje od roku 1994. Od roku 2003 firma sídli v modernom komplexe v Šlapanicích u Brna.

Term s. r. o. prevádzkuje aj vlastnú sieť predajní obuvi po Českej a Slovenskej republike.

Detská obuv Peddy

Značka Peddy sa úzko špecializuje na výrobu detskej obuvi. Tento typ obuvi sa od bežných topánok líši najmä v otázke bezpečnosti a zdravia. Detské topánky musia byť predovšetkým bezpečné, veď žiadny rodiť nechce, aby sa jeho dieťa zranilo z dôvodu nevhodnej obuvi. Pri detskej obuvi je však potrebné myslieť aj na zdravý vývoj detskej nohy. Toto Peddy dosahuje okrem iného aj integráciou mnohých reflexných prvkov.

Oficiálna stránka značky: peddy-obuv.cz

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Peddy.

Topánky Peddy v našej ponuke

Peddy PO-609-15-02

Peddy model PO-609-15-02 sú športovo - vychádzkové detské tenisky so zapínaním na dva suché zipsy. Sú vhodné aj na šport, napr. tenis, alebo behanie. Peddy je detská obuv, určená deťom, tým ...

Peddy PN-633-35-10

Čižmy Peddy PN-633-35-10 sú detské (dievčenské) zimné vychádzkové čižmy značky Peddy. Obuv obsahuje reflexné prvky. Zvršok topánky je vyrobený zo syntetickej kože. Vnútorná časť obuvi obuvi je ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.