Topánky Nine West

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nine West, známa aj ako 9 West, je americká módna značka, ktorá je známa najmä tým, že dokáže rýchlo preniesť trendy z módnych prehliadok k bežným spotrebiteľom po celom svete. Firma bola pôvodne zameraná iba na výrobu topánok – neskôr však svoju ponuku výrazne rozšírila. Nine west v súčasnosti spotrebiteľom ponúka aj:

 • Kabelky
 • Slnečné okuliare
 • Opasky
 • Šperky
 • Hodinky
 • Klobúky a tak ďalej

Z histórie značky 9 West

Spoločnosť za značkou Nine West bola založená na adrese  9 West 57th Street v New Yorku. Z tejto adresy pochádza aj názov značky. firma otvorila svoj prvý obchod v meste Stamford v štáte Connecticut. Odvtedy značka Nine West iba rástla a expandovala na nové a nové trhy. V roku 1994 firma otvorila svoju pobočku v Hong Kongu.

V roku 1986 Nine West spustila prvú kampaň, ktorá cielila celé Spojené štáty americké. 90-te roky boli obdobím rozširovania ponuky. V roku 1995 Nine West predstavili kolekciu štýlových kabeliek. Uvedenie kabeliek na trh bol veľkým úspechom. To firmu povzbudilo v tom, aby ponuku svojich výrobkov neustále rozširovala. Neskôr sa do portfólia Nine West dostali šperky, slnečné okuliare, odevy, klobúky a tak ďalej.

Ďalšie desaťročia bolo obdobím spolupráce s módnymi ikonami svojej doby. Nine West sa tak pustilo do spolupráce s Vivienne Westwood, Thakoon či Sophiou Kokosalaki. Výsledkom bola limitovaná edícia špičkového oblečenia.

V roku 2009 Nine West spolupracovala s výrobcom športovej obuvi New Balance. Firmy mali za cieľ skombinovať výkonnosť s eleganciou.

Oficiálna stránka značky: ninewest.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Nine West.

Skúsenosti a názory:

 1. Ingrid palová

  Veľmi nekvalitná obu. Neodporúčam NIKOMU.
  Kúpila som si v marci 2016 baleríny. Nosila som ich IBA v interieri. Obuté som ich mala maximálne 10 x. Aj to iba chvíľu. Bežne nosím vyššie podpatky, no keď mám unavené nohy, na chvíľu si prezúvam baleríny. Po pár obutiach sa mi doslova odlomilo z monolitnej podrážky na ľavej nohe. Na pravej úúplne vydraté. Z toho vyplýva, že firme NINE WEST používa veľmi nekvalitný materiál.
  V ten istý mesiac som si kúpila aj čierne lodičky, ktoré striedam ešte so 4mi ďalšími. Keďže bolo o chvíľu leto, taktiež som ich mala málo na nohe. Párkrát. A aj to len v interieri. Topánky sa však zvnútra roztrhali. Dnes ich idem reklamovať. Čo je ale najhoršie u tejto firmy, je pracovníčka reklamačného oddelenia Szabová. Arogantnejšieho človeka nepoznám.
  Nie len že mi neuznala reklamáciu, ale bola aj nesmierne drzá. Záver : Túto značku nikomu neodporúčam. Kolegynka mala tiež problém s čiernymi lodičkami. NIKDY VIAĆ. Na požiadanie pošlem aj foto.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.