Topánky Montrail

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Montrail je americká spoločnosť vyrábajúca obuv. Firma sídli v meste Richmond v Kalifornii. Montrail je jedna zo spoločností, pre ktoré výroba obuvi znamená vysokú špecializáciu. Montrail je špecialista na obuv určenú na beh do vrchu, vytrvalostný beh či turistiku.

Montrail, podobne ako množstvo ďalších výrobcov športovej obuvi, postavil svoj marketingový plán na sponzorstve rôznych športovcov a športových podujatí.  Montrail sponzoruje ultra maratóncov, horolezcov a bežcov do vrchu. V súčasnosti sponzoruje takmer 100 športovcov z celého sveta.

Z história značky Montrail

Montrail bol založený v roku 1982 ako One sport.  K premenovaniu spoločnosti na Montrail došlo až v roku 1997. V tom istom roku boli Montrail topánky vyhlásené magazínom Backpacker vyhlásené za najlepšiu turistickú obuv. V roku 2006 bol Montrail kúpený spoločnosťou Columbia sportswear. V tom istom roku bola značka Montrail vyhlásená za najlepšiu v oblasti obuvi určenej pre beh do vrchu.

Oficiálna stránka značky: montrail.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Montrail.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.