Topánky Miss Sixty

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Miss sixty (často aj Miss 60) je talianska módna značka, ktorá vznikla v roku 1991 v meste Chieti. Značka Miss sixty sa zameriava výlučne na ženy. Základ značky je vo výrobe a predaji džínsov. Ponuka spoločnosti sa však od začiatku jej existencie výrazne rozšírila. So značkou Miss sixty sa dnes predávajú aj:

  • Džínsy
  • Topy
  • Tašky
  • Tričká
  • Bundy
  • Topánky
  • Slnečné okuliare

Značka Miss sixty patrí spoločnosti Sixty Group, ktorá má v súčasnosti približne 1500 zamestnancov. Firma pôsobí po celom svete. Výrobky značky Miss 60 sú dostupné v špecializovaných predajniach (vlastní ich Sixty Group), alebo prostredníctvom rôznych zmluvných partnerov.

V roku 2000, teda necelých 10 rokov od spustenia značky, Miss sixty predstavila kolekciu obuvi. O dva roky neskôr do portfólia firmy pribudla kolekcia okuliarov. V roku 2004 Miss sixty predstavila verejnosti kolekciu oblečenia pre deti.

Oficiálna stránka značky: misssixty.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Miss Sixty.

Topánky Miss Sixty v našej ponuke

Killah Pomegrante

Killah Pomegrante sú moderné dámske balerínky teniskového vzhľadu. Napriek jednoduchému tvaru ich oživujú šnúrky na priehlavku. Balerínky sú pohodlné a teda vhodné pre bežné nosenie. Špecifický dizajn ...

Miss Sixty Bridge Shoes

Dámske lodičky Miss Sixty Bridge sú elegantným doplnkom nielen k šatám. Miss Sixty sú lodičky z lakovanej kože s vysokým podpätkom a otvorenou špičkou. Určené sú nielen na spoločenské udalosti. ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.