Topánky La Sportiva

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

La Sportiva rozhodne nepatrí medzi značky, ktoré by poznal každý. Medzi outdoorovými nadšencami by ste však sotva našli niekoho, kto by nevedel, čo je to La Sportiva.

V Taliansku sa zrodilo množstvo skvelých výrobcov obuvi. La Sportiva patrí medzi ne. La Sportiva je rodinná firma, ktorá vyrába obuv už po dobu viac ako 80 rokov. Väčšina rodinných sa časom premení na veľké korporácie. La Sportiva však aj v 21. storočí zostáva rodinnou firmou s pevnými väzbami na komunitu. Domovom značky  La Sportiva sú Dolomity. V jednom z malých mestečiek v Dolomitoch má La Sportiva nielen svoje sídlo, ale aj ultra modernú fabriku.

Väčšina výrobcov outdoorovej obuvi bola nútená pod cenovým tlakom presunúť výrobu do rozvojových krajín. La Sportiva sa však touto cestou odmietla vydať. Firma podporuje v dolomitoch takmer 150 rodín. Skúsenosti s výrobou kvalitnej obuvi sa tak prenášajú z generácie na generáciu.

La Sportiva vyrába obuv pre:

  • Turistiku
  • Horelezectvo
  • Horskú cyklistiku
  • Horský beh
Oficiálna stránka značky: lasportiva.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky La Sportiva.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.