Halové kopačky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na indoor šport s loptou, najmä na halový futbal, nohejbal alebo iné loptové hry sú určené halové kopačky. Športovanie v tejto obuvi je veľmi jednoduché a pohodlné a vďaka podrážke poskytujú kopačky športovcovi maximálny komfort a zároveň stabilitu, keďže sú protišmykové.

Pre každého

V ponuke športových predajní a obchodov s kopačkami a športovou obuvou sú tak pánske, ako aj detské halové kopačky a tiež aj kopačky pre ženy. Pre najmenšie deti je možné použiť aj inú športovú obuv, ale napríklad pre chlapcov a dievčatá sa už vyrábajú špeciálne kopačky pre deti v rôznych farbách.

Veľký výber značiek

Populárne značky kvalitných kopačiek sú napríklad Nike, Adidas, Joma alebo Puma, pričom tiež viacero menej známych značiek vyrába kopačky pre použitie vo vnútri na rozličné športy. Kúpiť sa dajú osobne v kamenných predajniach, prípadne aj cez internet a kto chce ušetriť, môže využiť akcie alebo výpredaj.

Na čo sa hodia

Kopačky sú síce primárne určené na futbal, ale tento typ obuvi sa používa aj na volejbal, hádzanú alebo iné druhy loptových hier v halách a na indoor palubovkách. Vďaka veľkému výberu rozličných modelov je možné nájsť zaujímavé štýlové kopačky a rôzne strihy a modely obuvi.

Adidas Samba Suede

Adidas Samba Suede sú detské halové kopačky, určené napr. na sálový futbal, volejbal, hádzanú a pod. Vrchná časť topánok je vyrobená zo semišu - kože nubuk. Podošva je gumová, poskytuje výbornú ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.