Topánky KNIE

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Svet obuvi je plný veľmi zaujímavých príbehov. Množstvo firiem v tomto biznise vzniklo prakticky z ničoho. Nejaký chlapík v jedno popoludnie dostal skvelý nápad, ako zlepšiť obuv. Ďalší chlapík vyvinul revolučnú obuv. Ďalší ju dokázal vyrobiť o polovicu lacnejšie.

Móda však nie je iba o skvelých nápadoch úžasných ľudí. Vo väčšine prípadov tomu tak je, ale z času na čas je to presne naopak. Pre rokmi bolo na svete zopár výrobcov obuvi, ktorí si prísne strážili svoje tajomstvá. Dnes už prakticky žiadne neexistujú. Vyrobiť topánky nie je žiadny problém. Dôležité je vedieť ich predať. Svetom obuvi preto hýbu značky. A tu sa otvára obrovský priestor na falšovanie.

KNIE, alebo KNEE BNA, sú umelohmotné sandále, ktoré sa nosia vo fabrikách v meste Guandong v Číne. Nejde však o obyčajné sandále. Obuv KNIE je špeciálna. Zamestnanci ju používajú na miestach, kde problém so statickou elektrinou.

Na KNIE sandáloch sa nachádza logo NBA a Nike – ako vzdanie úcty týmto značkám.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky KNIE.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.