Topánky KangaRoos

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Niektoré značky vznikajú v marketingových laboratóriách veľkých firiem, iné vznikajú doslova v garáži. Kangaroos je značka, ktorá patrí do tej druhej kategórie. Kangaroos je skvelým príkladom, ako jednotlivec môže uspieť na vysoko konkurenčnom trhu s obuvou. Stačí mať dobrý nápad, do ktorého sa ľudia zamilujú.

Trochu z histórie značky Kangaroos

Na začiatku bol Bob Gamm, architekt a milovník behania. Bob Gamm si rád chodil zabehať, neznášal však so sebou nosiť ťažké oblečenie. Problém bol najmä v nosení kľúčov a nejakých peňazí. Nosenie týchto vecí vo vrecku oblečenia jednoducho spôsobovalo pri behu nepríjemnosti. Bob sa tak rozhodol problém vyriešiť na vlastnú päsť. Sám doma si vytvoril tenisky, ktoré tento problém riešili. Na boku týchto tenisiek sa nachádzalo malé puzdro, ktoré bolo možné uzavrieť zipsom. Do tohto zipsu sa zmestili kľúče či nejaké drobné.

Bob Gamm sa rozhodol svoj vynález predávať. Netrvalo dlho a tenisky značky Kangaroos sa predávali naozaj dobre. Čoskoro ich Bob predal takmer milión ročne. Tenisky Kangaroos boli veľmi populárne najmä na začiatku osemdesiatich rokov, kedy ich nosili nielen bežeckí nadšenci, ale aj bežní ľudia, ktorí z behom veľa spoločného nemali.

Počiatočné nadšenie nad inováciou, ktorú priniesla značka Kangaroos, opadlo. Predaj bol horší a horší. Firmu nakoniec opustili manažéri a tenisky Kangaroos boli postupne stiahnuté z trhu. firma jednoducho ukončila svoju činnosť.

Lepšie by však bolo povedať, že svoju činnosť prerušila.Milovníci Kangaroos nedokázali predýchať koniec ich milovanej značky. Kangaroos sa tak nakoniec dočkali svojho oživenia. Nostalgia spôsobila, že Kangaroos je stále živá značka. A nakoniec aj úspešná. Motorom rastu tejto značky sú najmä ázijské a juhoamerické trhy, kde sú tenisky Kangaroos veľmi populárne. Tenisky Kangaroos si dnes možno kúpiť vo viac ako 60 krajinách sveta.

Oficiálna stránka značky: kangaroos.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky KangaRoos.

Topánky KangaRoos v našej ponuke

KangaROOS PAI KP

KangaROOS PAI KP sú dámske zimné športové čižmy. Vrchný materiál je syntetický, podšívka je z textilného materiálu. Tento model je zateplený s vodeodolnou membránou Roostex, ktorá chráni voči vlhku a ...

KangaROOS Word Lace Premium muscat

Pánska obuv KangaROOS Word Lace Premium muscat sú štýlové voľnočasové tenisky z materiálu v kombinácii koža a textil. Tenisky sú kvalitne prešívané s tvarovanou podrážkou pre maximálny komfort. ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.