Topánky Giovanni Giusti

Giovanni GiustiHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spoločnosť bola založená v roku 1964. Giovanni GIUSTI " obuvný podnik sa etabloval na významnú spoločnosť produkujúcu obuv pre ženy . Od sandál cez topánky a kabelky , všetky výrobky sú vyrábané so špecifickými prvkami. Zvlášť sa zvýšená pozornosť kladie na pohodlnosť a každodenné nosenie. V značke Giovanni Giusti sa snúbi remeselná výroba v kombinácii s inovatívnymi technologickými riešeniami .

Výroba je sústredená v dielni v Porto S. Elpidio , v nádhernej oblasti zvanej Marche . Každý rok 40.000 párov obuvi je vyrobených výhradne " Made in Italy " a topánky sú certifikované Asociáciou talianskych výrobcov . Značka Giovanni Giusti distribuuje do mnohých krajín ako Rusko , Ukrajina , Bielorusko , Kazachstan , Moldavsko , Mongolsko , Čína , USA , Anglicko , Nemecko , Slovensko , Poľsko , Maroko a veľa ďalších . Dnes je značka Giovanni Giusti je medzinárodne známa.

Oficiálna stránka značky: giovannigiusti.it

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Giovanni Giusti.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.