Topánky Gas

GasHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Gas jedna zo známejších talianskych módnych značiek. Je spájaná predovšetkým s džínsami, ktoré tvoria základ ponuky. Ponúka však ľuďom aj topánky, oblečenie a množstvo módnych doplnkov.

Trochu z história značky

Značka Gas vznikla v roku 1973 v meste Chiuppano v Taliansku. Značku vlastní rodina Grottovcov cez firmu  Grotto S.p.A.  Zakladateľom je Claudio Grotto. Firma v súčasnosti pôsobí v 56 krajinách sveta prostredníctvom viac ako 3000 vlastných predajní. Pokojne ju preto môžeme pokojne nazvať globálnou značkou. Firma sa zameriava predovšetkým na mladšiu generáciu – preto v ponuke dominujú najmä lifestylové džínsy. Značka je v Taliansku aj vo svete známa najmä tým, že pôsobí jednoducho, štýlovo a je použiteľná pri mnohých príležitostiach.

Sponzorstvo

Sponzorstvo je veľmi efektívny spôsob reklamy. Gas okrem iného sponzoruje aj tím Repsol Honda Moto GP.

Oficiálna stránka značky: gasjeans.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Gas.

Topánky Gas v našej ponuke

GAS Iris_99

Gas Iris sú moderné dámske sandále na platforme. Tieto štýlové sandále rozžiaria letný outfit, avšak poskytujú stabilitu nohe prepracovaným systémom remienkov. Táto elegantne riešená obuv na každú ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.