Topánky Falc

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Falc je talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu obuvi. Spoločnosť bola založená v roku 1974 v meste  Civitanova Marche.

Názov značky pochádza z talianskeho slova „Falchetti“, ktoré označuje pôvodných obyvateľov mesta, ktorom značka vznikla.

Značka Falc sa na začiatku svojej existencie venovala výrobe a predaju detskej obuvi. V roku 1982 predstavila líniu Falcotto, ktorá sa špecializovala na batoľatá. O šesť rokov neskôr spoločnosť za značkou predviedla svetu kolekciu Naturino. Touto obuvou sa skutočne zvýraznila na trhu. Narurino topánky boli špecifické v tom, že vytvárali ilúziu šliapania po piesku. Trh na túto novinku reagoval veľmi pozitívne.

Falc vstúpil na trh s obuvou pre dospelých v rou 2005, kedy sa mu podarilo licencovať značku Moschino. Bola predstavená kolekcia Moschino pre mužov. V tom istom roku predstavil unisex kolekcu Voile Blanche.

V súčasnosti vyrába takmer 2 milióny párov obuvi ročne. Predáva ich v takmer 5000 obchodoch, z ktorých 50 aj vlastní.

Oficiálna stránka značky: falc.biz

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Falc.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.