Topánky éS

éSHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

éS je španielska firma, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj obuvi pre skateboardistov.  Obuv značky je ideálna pre technických skaterov, to však ani náhodou neznamená, že tenisky značky nepatria na nohy bežných ľudí. Vôbec nie. Je vhodná pre každého, kto má rád kvalitu a ocení jedinečný štýl.

Za zrodom značky stál v roku 1995 Don Brown, ktorý chcel vytvoriť niečo nové, niečo, čo na trhu vtedy chýbalo. Firma predstavila prvú reklamu a začala bojovať o zákazníkov.

V roku 1995 firma predstavila verejnosti hneď niekoľko modelov skateboardovej obuvi:

  • Accel
  • Sal 23
  • SLB

V roku 1997 značka Es predstavila ďalší model, ktorý sa neskôr stal veľmi obľúbeným. Model Koston 1 pomohol značke opäť rásť.

Dôraz na video

Značka Es sa stala populárna aj vďaka jedinečnej forme marketingu. Es bola mladá značka, ktorá si veľmi ľahko a rýchlo osvojovala nové trendy. Koniec 20. a začiatok 21. storočia znamenal extrémny nárast popularity online videa. Es sa toho chytil a zaznamenal pozoruhodný úspech. Firma pravidelne publikovala promo videá, ktoré boli mixom reklamy a propagácie skateboardingu. Médiá ako Youtube.com umožnili malej značke propagovať sa na úrovni, ktorá bol dovtedy doménou veľkých firiem. Es tak dokázala naplno využiť možnosti internetu na oslovenie špecifickej skupiny skateboardistov.

Sponzorstva značky

Vo svete športovej obuvi je sponzorstvo základným nástrojom propagácie. Bez neho sa neobišla ani značka Es. Podarilo sa jej dokonca vytvoriť vlastný tím, ktorí sa každoročne rozširoval o nové a nové mená. Sponzorovala množstvo profesionálnych, ale aj amatérskych skaterov.

Nové a nové modely

Značka Es každý pridáva nové a nové modely. Mladí ľudia, ktorí sú zväčša zákazníkmi tohto výrobcu, majú radi zmenu. Značka im to rada dopraje. V roku 2011 firma predstavila nasledovné modely:

  • Ecosse
  • Ellipse
  • Keano
  • Keswick
Oficiálna stránka značky: esskateboarding.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky éS.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.