Topánky DC

DCHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

DC je americká značka obuvi, ktorá vznikla v roku 1993 v Kalifornii. Firmu založili  Ken Block a Damon Way.

Moderná doba vyžaduje modernú obuv. Časy, keď móde vládol klasický štýl sú už dávno preč. Módu mladých majú plne v rukách mladí ľudia a tí sa väčšinou venujú rôznym extrémnym športom, ako je skateboarding či snowboarding.

DC je výrobca obuvi práve pre tieto netradičné či extrémne športy. Samozrejme že to neznamená, že táto obuv je určená iba pre ľudí, ktorí sa bez svojho skateboardu nepohnú ani na krok. Práve naopak. Je určená pre všetkých mladých ľudí, ktorí majú radi slobodu a z času na čas vyskúšajú aj niečo neobvyklé, niečo z ponuky extrémnych športov.

V ponuke spoločnosti nájdete širokú paletu tenisiek pre rôzne extrémne športy, ktoré však sú bežne nosené aj ľuďmi, ktorí ku športu veľmi neinklinujú. Obuv je možné na Slovensku zakúpiť v každom lepšom skate shope alebo hip hop obchode. V prípade nutnosti je možné nakupovať aj priamo na americkej internetovej stránke spoločnosti.

Značka DC je vysoko špecializovaná. Firma za touto značkou neponúka bežnú obuv. Zameriava sa výlučne na akčné športy. Značku tak najčastejšie nájdete na skateboardistoch či snowboardistoch. Spoločnosť okrem športovej obuvi vyrába a predáva aj oblečenie a rôzne módne doplnky.

Čo znamená skratka DC?

DC je skratka výrazu „Droors clothing”, čo bol aj pôvodný názov firmy. Dnes však Droors clothing neexistuje. Máme tu iba slávnu značku DC.

V roku 2004 bola značka predaná spoločnosti Quicksilver. Táto firma má v portfóliu okrem rovnomennej značky aj značku určenú pre mladé aktívne ženy Roxy.

DC, podobne ako mnohé ďalšie značky, sa snaží oslovovať ľudí aj sponzoringom viacerých športovcov. Podporuje individuálnych športovcov, národné aj medzinárodné tímy.

Oficiálna stránka značky: dcshoes.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky DC.

Topánky DC v našej ponuke

DC Trase Tx Se dark denim

Skate obuv pre chlapcov a mužov vyrobená z pevnej textílie od značky DC. Topánky majú vulkanizovanú a hrubú podrážku pre pohodlné nosenie a maximálnu stabilitu pri nosení, sú na šnúrky, sú nízke pod ...

DC Crisis bright-blue

Ľahké modré štýlové tenisky na voľný čas a bežné nosenie napríklad do mesta od značky DC. Tenisky majú bielu flexibilnú podrážku, sú semišové, okolo členku je príjemné a mäkké polstrovanie a ...

DC Lodge

DC Lodge sú dámske topánky DC alebo tiež štýlové dámske snehule. Povrch topánok je z nylónu, aby sa zabezpečila vodeodolnosť. Výhodou je jednoduché obúvanie do topánky. Horný lem topánky zdobí ...

DC Court Graffik M Shoe Wkm

Pánske tenisky DC Court Graffik sú známe svojím výrazným logom na päte v kontrastnej farbe. Tenisky sú skateové v kombinácii čierneho semišu a bieleho koženého loga na vonkajšej strane. Kožený vršok ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.