Topánky Danea

DaneaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ak máte záujem o kúpu kvalitnej a štýlovej obuvi, tak na sto percent nebudete mať problém zohnať niečo, čo poteší váš vkus. Problém bude skôr v tom, pre akú značku sa rozhodnúť, pretože tých je trhu v súčasnosti viac ako dosť.

Medzi najznámejších výrobcov kvalitnej štýlovej obuvi patrí spoločnosť Danea. Táto firma prevádzkuje na Slovensku hneď niekoľko predajní.  Všetky predajne sa však nachádzajú v Bratislave. Pokiaľ to máte do Bratislavy ďaleko, tak môžete využiť firemný internetový obchod,  ktorý obsahuje všetky výrobky tejto značky. Poštovné je v tomto obchode zdarma a tovar je možné kedykoľvek vrátiť alebo vymeniť bez udania dôvodu.

Predajňu nájdete v obchodných domoch Aupar, Eurovea a Pulus. Ďalšiu predajňu nájdete na Mickiewiczovej ulici číslo 5. Táto predajňa je otvorená každý deň okrem nedele. V pracovné dni je na Mickiewiczovej otvorená od desiatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je predajňa otvorená od deviatej hodiny ráno do jednej hodiny popoludní.

Posledná bratislavská predajňa Danea sa nachádza na Rajskej ulici 2 v Kyjeve.  Táto predajňa je otvorená šesť dní v týždni. Od pondelka do piatka je predajňa otvorená od desiatej ráno do siedmej večer. V sobotu sa zatvára už o druhej hodine popoludní.

Oficiálna stránka značky: danea.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Danea vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

 1. zuzana brčeková

  maximalna nespokojnost,ani tovar,ani peniaze ,nik neberie telefony,neodpovedaju na emaily,ciste zavadzanie spotrebitela,davam podnet na SOI

     1. zuzana brčeková

      neozvali sa,ignoruju aj moju žiadosť o informácie,ani peniaze ani tovar,ani sa len nesnažia upokojit ma, neodpovedaju na email,hlavne že mi chodia emaily o vypredaji a zlavach

 2. Veronika

  Taktiež pridávam negatívnu skúsenosť, objednala som si topánky, vyplatila a dodnes ani topánky ani peniaze. Neodpovedaju na emaily, nedvíhajú telefony, taktiež som podala sťažnosť na SOI.

   1. Magda

    Poradte mi, ako sa správať k firme keď od decembra nemám tovar ani peniaze.Mám ich ponížene, úctivo, prosiť ? To snáď nie ! A Vy ste dostali tovar, alebo Vám vrátili peniaze.?

 3. Andrea

  Velmi zla skusenost, uz mesiac mi nie su schopni poslat peniaze za vrateny tovar,telefon nedvihaju, na maily neodpovedaju. Dnes som im napisala posledny mail, davam im 3 dni, potom idem pisat staznost na SOI. Danea nikdy viac !!

 4. Silvia

  Ja som si topánky objednala online, ale išla som po ne osobne. Dostala som ich, ale v inej farbe, čo ma moc nepotešilo, keď som ukázala moju objednávku povedali mi na predajni že im to vygenerovalo tie čo mi dali a že tú farbu čo chcem už nemajú v mojej veľkosti…

 5. barbora

  Nekorektny pristup, absolutna neserioznost, ignoracia na maily, telefon neberu ako je tyzden dlhy!!!! Bordel v objednavkach. Zle zle zle. Nic neobjednavat!!

 6. Magda

  Začiatkom decembra 2014 sme si objednali pánske koženné šľapky značky Luka Bertone za 35.99e kód 625C2 ktoré sme zaplatili a doposial čakáme na tento vianočný darček, alebo na vrátenie peňazí. Tento tovar je stále v ponuke . Nakoľko sme boli zavádzaní výhovorkami, ako napr. že nemajú takú farbu ako požadujeme, potom zase prosili o strpenie, že po sviatkoch majú veľa práce, momentálne zostalo ticho a preto sme podali návrh na ŠOI na prešetrenie danej záležitosti. Prosím Vás neobjednávajte si nič z tejto firmy, sú podvodníci a ak máte skúsenosť takú ako my dajte podnet n a ŠOI, aby nás bolo viacej a vec sa pohla ďalej. Ešte nechápem- čítam tu už ročné podnety podane na ŠOI a firma si veselo podvádza ďalej .To je čo ? Ako je to možné ?

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.