Celoročné cvičky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Cvičky sa používajú na rôzne príležitosti, predovšetkým je to obuv určená pre dievčatá a ženy, ktoré sa venujú buď cvičeniu alebo tancovaniu. Samozrejme, sú aj niektoré špeciálne modely pre deti alebo pre chlapcov. Celoročné cvičky sú určené väčšinou do interiéru alebo do suchého prostredia.

Kedy a kde sa nosia

Obvykle sa cvičky nosia na tanec, pilates, gymnastiku, balet a pre deti sú aj špeciálne cvičky na tanečnú. Na telesnú sa predávajú športové cvičky a to aj pre chlapcov aj pre dievčatá, čiže tu je výber pomerne veľký. Primárne tento druh obuvi slúži na pohybové a fyzické aktivity a tomu je aj prispôsobený.

Ktoré značky?

Veľmi populárne sú u nás cvičky športových značiek, ako napríklad Adidas, pričom najmä gymnastické cvičky tejto značky sú veľmi rozšírené. Okrem toho možno nájsť aj veľký výber cvičiek na celý rok od výrobcov ako Jana, Sansha a podobne a tiež sú v ponuke aj cvičky do školy rôzneho druhu.

Aké modely

Väčšinou sú cvičky vyrobené z bravčovej usne, čo je veľmi mäkký materiál, ktorý je pohodlný aj na dlhodobejšie cvičenie. Populárne sú aj jarmilky, ktoré majú už dlhodobú históriu používania. Pre chlapcov aj pre dievčatá sú v rôznych predajniach v ponuke aj univerzálne a unisex cvičky na von aj do vnútra.

Jana BG

Jana BG sú tanečné gymnastické cvičky. Sú vyrobené z prírodnej upravenej usne (bravčovina), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podrážka je protišmyková. Je ...

Jana KK

Jana KK sú dámske tanečné cvičky, ktorých vrch je vyrobený z upravenej usne (bravčovej kože), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podošva je z chrómovej ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.