Baťa čižmy

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Výber dámskych čižiem značky Baťa je skutočne pestrý. Hneď na začiatok si môžete zvoliť, či chcete elegantné čižmy na vysokom podpätku, alebo praktickejšie na nízkom. Medzi tie najelegantnejšie patria tie, ktoré nájdete v módnej kolekcii. Táto kolekcia dámskych čižiem sa hodí na špeciálne príležitosti, do spoločnosti, na večierky a pod. Ideálna je čisto čierna farba.

Tip: Na jeseň prichádza do ponuky značky Baťa množstvo nových zimných čižiem, ktorých cena klesá na akciové hodnoty v posezónnych mesiacoch, na konci zimy, na jar a v lete. 

Štýlová kolekcia porkýva praktickejšie využitie a čižiem v nej nájdete naozaj dostatok. Objavíte tu aj elegantnejšie kúsky, celokožené, z hladkej lesklej kože, ale hlavne výber vysokých čižiem na bežné nosenie. Dominujú farby dreva, tmavšie odtiene, žiadne pestré farby.

Dámska klasická kolekcia čižiem Baťa je podobná štýlovej. Objavíte tu všetko to, čo už dobre poznáte. Nemusíte skúmať nové trendy, keď máte overené tie staré, ktoré sú stále v móde.

Niekoľko zaujímavých kúskov objavíte aj v kolekciách urban fashion a špeciál. Pri druhej menovanej sú pripravené, hlavne pre odvážnejšie dámy, modely z rady new western, punky a army.

Baťa 694-4325

Baťa 694-4325 sú dámske celokožené vysoké čižmy, zo štýlovej kolekcie. Povrch tvorí hladká koža tmavohnedej farby. Čižmy sú na nízkom, 3 cm, opätku, podošva má jemné vzorovanie, pre zachovanie ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.