Topánky Belle International

Belle InternationalHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Belle International je čínska firma, ktorá za posledné roky zaznamenala raketový rast. V súčasnosti je to najväčší predajca dámskej obuvi v Číne. Podľa čínskych štatistík šesť z desiatich najpredávanejších značiek dámskej obuvi v Číne patrí do portfólia Belle International.

Firma zamestnáva takmer 73 tisíc zamestnancov. Po celej Číne má v prevádzke viac ako tri tisíc vlastných predajní. Hlavným trhom Belle International je Čína. Expanzia firmy mimo Čínu je stále pomalá. Niekoľko desiatok predajní však firma má v Hong Kongu, Macau či USA.

Niečo z histórie spoločnosti

Firma nemá dlhú históriu. Najmä moderná podoba firmy je veľmi mladá. Predchodca spoločnosti Belle International bola firma Lai Wah Footwear Trading Ltd., ktorá bola založená v roku 1981 v meste Shenzhen, Guangdong provincii.  Samotná Belle International vznikla až  v roku 1991, kedy firma pôsobila najmä ako dodávateľ obuvi pre ďalšie firmy. Do priameho predaja dámskej obuvi pod vlastnou značkou vo vlastných predajniach sa firma pustila až v roku 2004. Bol to znamenitý úspech. O pár rokov firma vstúpila na hongkongskú burzu, kde získala viac ako miliardu dolárov.

V roku 2006 firma navyše vyhrala kontrakt u spoločností Nike a Adidas na distribúcii ich výrobkov.

Belle International predáva dámsku módu v Číne a aj po celom svete pod rôznymi značkami, v rôznych modelových radoch. V portfóliu spoločnosti sa nachádzajú značky:

  • Belle
  • Staccato
  • Teenmix
  • Tata
  • Fato
  • JipiJapa
  • Joy & Peace
  • Bata

Ako už bolo spomenuté,  v Číne pôsobí aj ako distribútor viacerých „západných“ značiek športovej a bežnej obuvi. Okrem Adidasu a Nike firma  v Číne zastupuje aj také značky ako Converse, Puma či Mizuno.

V licencii Belle International v Číne vyrába aj značky Baťa,  CAT, Hush Puppies či Mephisto.

Oficiálna stránka značky: belleintl.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Belle International.

Topánky Belle International v našej ponuke

Belle Women 99793B

Sandálky Belle Women sú pohodlné a elegantné. Zdôrazňujú ženskosť a zmyselnosť. Elegantný štýl, ktorý je nositeľný aj počas bežných dní. Pásik okolo členka má pracku pre jednoduché zapínanie. ...

Belle Women I9344B

Model topánok Belle Women I9344B je dostupný v troch farbách v čiernej, béžovej a červenej. Belle Women I9344B sú lakované dámske lodičky. Topánky z lakovaného materiálu podobného koži hladkým povrchom ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.