Topánky ANTA Sports

ANTA SportsHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Anta Sports Products Limited je čínsky výrobca športového oblečenia. Firma vyrába množstvo produktov pod značkou Anta.  Významnou súčasťou portfólia firmy je aj športová obuv.

Firma vznikla v roku 1994 a hlavné sídlo má v meste  Jinjiang, v provincii Fujian. Firma sa zaoberá vývojom, výrobou, predajom  a marketingom športového oblečenia a obuvi.

V roku 2010 spoločnosť kúpila práva na používanie značky Fila od ďalšej známej čínskej firmy Belle International. Dnes má Anta Sports práva predávať športovú obuv značky Fila v Číne, Hong Kongu a na ostrove Macau.

V auguste roku 2010 basketbalista Bostonu Celtics Kevin Garnett opustil svojho sponzora pre obuv  Adidas a presedlal k novému sponzorovi – Anta Sports. Toto sponzorstvo je dôkazom toho, že firma to myslí s medzinárodnou expanziou vážne.

Oficiálna stránka značky: en.anta.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky ANTA Sports.

Skúsenosti a názory:

  1. Magdaléna

    Kupila som si sportovu obuv zn. ANTA cca za 35 e, su to jedine topanky ktore su naozaj neznicitelne. Mam ich uz treti rok a nosim ich denne, prezili aj chodenie po stavbe, niekolko prani a su to ozaj najlepsie topanky co sa tyka kvality ake som kedy mala. Vyzeraju stale ako nove, ani spicka sa neodlepuje, proste za mna TOP. Bud som dobre trafila alebo su to kvalitnejsie topanky ako znamejsie znacky. Aj ďalšie sa chystam kupit tejto znacky, tak uvidim ci sa mi to potvrdi, ale zatial mi tieto stále sluzia

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.