Topánky Airwalk

AirwalkHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Airwalk je výrobca obuvi, ktorý je vlastnený spoločnosťou Collective Brands, Inc. Collective Brands vlastní aj:

  • Payless ShoeSource – toto je predajca obuvi
  • Robeez – toto je výrobca obuvi, značka obuvi

Collective brands prevádzkuje veľkú sieť predajní obuvi Payless ShoeSource.  Táto sieť predajní obuvi pôsobí najmä v Spojených štátoch amerických. V súčasnosti v USA môžete nájsť až 650 predajní tejto značky.  Vo všetkých týchto predajniach nájdete aj značky ako Airwalk či Robeez.

Za spoločnosťou stojí najmä firma Payless, ktorej pôvod je potrebné hľadať najmä v predaji obuvi. Firma sa neskôr pretransformovala – premenovala sa na Collective Brands a vytvorila vlastnú divíziu Paylaess ShoeSource. Počas svojej histórie Payless nakupovala značky obuvi od rôznych výrobcov a vlastníkov. Takýmto spôsobom firma získala aj značku Airwalk či Robeez.

Airwalk v súčasnosti patrí medzi menej populárne značky. Na Slovensku je táto značka prakticky neznáma. Najväčšej popularite sa značka teší v Spojených štátoch amerických. Na Slovensku je najjednoduchšie kúpiť topánky Airwail na internete.

Oficiálna stránka značky: airwalk.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Airwalk.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.