Adidas balerínky

AdidasHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové balerínky:Adidas, Baťa, Converse, Melissa, Miss Sixty, Tamaris, Golddigga, Miss Fiori, Sergio Todzi, Vices, Diva Star

Balerínky Adidas sú prevažne športové. Na všetkých nájdeme logo Adidas v podobe troch pásikov. Táto značka si už tradične dala záležať na zaujímavom dizajne všetkých kolekcii baleríniek. V ponuke nájdeme dámske štýlové balerínky neónových farieb – zelenej, fialovej, ružovej a oranžovej. Všetky tieto balerínky majú moderný vzhľad a sú vhodné na každodenné nosenie.  Nositeľka dámskych štýlových baleríniek neónových farieb bude určite neprehliadnuteľná.

Kolekcia Concord Round je kolekcia baleríniek vhodných na voľný čas. Tieto nadčasové balerínky majú vpredu suchý zips a tiež šnúrky. Dostať ich vo viacerých farebných prevedeniach. Vybrať si dokáže úplne každý. Sú maximálne pohodlné a vhodné aj na dlhé prechádzky. Všetky balerínky z tejto kolekcie sú perforované, čiže noha je po celý čas v suchu.

Vzhľadovo výrazná a farebne rozmanitá je kolekcia Adidas baleríniek Forum Slipper. Vybrať si len jeden pár je naozaj veľmi ťažké. Ide o obuv určenú ma voľný čas, ktorá je maximálne pohodlná a má kvalitnú podrážku. Tieto balerínky sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu. Rovnako ako všetky balerínky značky Adidas majú na boku tri pásiky. Táto kolekcia baleríniek je vhodná najmä na letné mesiace.

Kolekcia Adria v sebe spája športový štýl s eleganciou. Je veľmi príjemná na nosenie pretože je z textilu. Práve výber materiálu predurčuje baleríny Adria na nosenie v teplom a suchom počasí. Detail vpredu topánky – mašlička robí tieto balerínky jedinečné a zaujímavé. Rovnako ako všetky balerínky Adidas, aj tieto majú na boku tri pásiky. Toto logo značky Adidas výborné dopĺňa zaujímavý vzhľad týchto baleríniek.

V šatníku žiadnej modernej mladej ženy by nemali chýbať balerínky značky Adidas z kolekcie Easy five. Svojou jednoduchosťou a univerzálnosťou sú predurčené stať sa základom každého ženského šatníka. Použité farby sú príjemné a ľahko kombinovateľné s akoukoľvek inou farbou. Tieto balerínky sú určené na nosenie všade tam, kde sa žena potrebuje cítiť pohodlne a zároveň moderne.

Oficiálna stránka značky: adidas.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Adidas Forum Slipper K

Adidas Forum Slipper K sú veľmi kvalitné detské značkové balerínky. Sú vyrobené z pevnej syntetiky a potešia všetky mladé dievčatá. Dizajnovo sú výborne ladené, na bielom jazyku, lesklej bielej päte a ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.